TRI-Chicas w Calpe, czyli prawdziwie kobiecy klimatyczny obóz triathlonowy

Logo zawodów TRI-Chicas w Calpe, czyli prawdziwie kobiecy klimatyczny obóz triathlonowy
Data06-03-2018 ( pozostało )
AdresCalpe (Hiszpania)
KategoriaObóz treningowy
Linkhttp://appetiteforsports.com/tri-chicas-w-calpe/
OrganizatorAppetiteforsport.com
Widzisz błędną lub niekompletną informację? Zgłoś to klikając tutaj.

Adres Obozu

Calpe
(Hiszpania)


Opis wydarzenia

Lubisz jeździć, biegać i pływać w dobrym towarzystwie? Masz za sobą kilka startów w triathlonie, albo debiutujesz w 2018 roku? Chciałabyś połączyć odpoczynek razem z treningami w pięknym miejscu i wiosennej aurze?

Jesteś Partnerką/Żoną triathlonisty i chciałaś nie raz pojechać razem z nim na obóz treningowy, ale z obawy o to, że nie dogonisz łydki swojego Ukochanego (bo przecież on ma swój trening do zrealizowania, więc musi cisnąć ;), wolisz zostać w zimnej Polsce i pocić się na sali spinningowej?

A może równie ważny, obok planu treningowego, jest dla Ciebie rozwój osobisty i chwila relaksu? Albo śmigasz już jak dzika kuna i zostawiasz w tyle wielu mężczyzn na zawodach, ale babski obóz triathlonowy byłby odpowiedzią na Twoje potrzeby, często zapomniane/pomijane?

Bazując na naszych doświadczeniach, stworzyliśmy wyjazd triathlonowy dedykowany tylko dla kobiet, który odbędzie się w tym samym terminie i w tym samym miejscu, co obóz treningowy Bydgoszcz Triathlon, z niezależnym programem zajęć, prowadzonym przez kobiety, tylko dla kobiet.

Bądź dla siebie ważna, dołącz do TRI-Chicas w Calpe!

Mary Zubowicz

 Zawody triathlonowe w okolicy

Niestety, :/ nie mamy jeszcze w bazie zawodów triathlonowych w promieniu 100km od Calpe