Obóz treningowy z triathloncamp na Majorce 2018

Logo zawodów Obóz treningowy z triathloncamp na Majorce 2018
Data03-04-2018 ( pozostało )
AdresMallorca (Hiszpania)
KategoriaObóz treningowy
Linkhttp://triathloncamp.pl/mallorca/
Organizatortriathloncamp
Cena3290 PLN
Widzisz błędną lub niekompletną informację? Zgłoś to klikając tutaj.

Lokalizacja obozu:

Mallorca
(Hiszpania)
Hotel Hoposa Villaconcha

Opis wydarzenia

Ta wyspa to idealne miejsce dla wszystkich przygotowujących się do startów na dystansach średnich i długich. Termin zgrupowania wypada w okresie przejściowym pomiędzy zimą, a wiosną i powinien być obowiązkową pozycją w kalendarzu każdego triathlonisty. Zaplanowaliśmy objazd tras takich wydarzeń sportowych jak Ironman Mallorca lub Ironman 70.3 Mallorca. Dodatkowo uczestnicy pewni swoich możliwości i umiejętności mogą wystartować w zawodach w Portocolom na dystansie 111 lub 55.5 km.

Miejsce pobytu to czterogwiazdkowy Hotel Hoposa Villaconcha położony w zatoce Pollensa, w którym oferujemy pobyt w apartamentach 2-4 osobowych typu studio z aneksem kuchennym, łazienką i dostępem do sieci WiFi. Jest to najlepsze miejsce na organizacje obozu triathlonowego. Hotel wyposażony jest w otwarty basen 25 m z podgrzewaną wodą, na którym odbywać się będą treningi pływackie, serwis i sklep rowerowy, pomieszczenie na rowery wraz z myjnią, centrum do analiz biomechaniki ruchu w bieganiu i kolarstwie, miejsce do ćwiczenia stref zmian oraz komory hipoksyjne imitujące warunki wysokogórskie.  Ponadto tereny dookoła hotelu tworzą idealne warunki do treningu kolarskiego oraz biegowego, które będą uzupełnione treningami ogólnorozwojowymi na plaży oraz pływaniem zarówno na basenie jak i w zatoce. W ramach odnowy biologicznej hotel zapewnia możliwość skorzystania ze SPA z masażami, saunami oraz restauracji z menu dopasowanym specjalnie do potrzeb triathlonistów.

Wszyscy uczestnicy organizowanego przez nas wyjazdu na Majorkę są objęci ubezpieczeniem sportowym Signal Iduna “Sport +”. Aby dopilnować bezpiecznego przebiegu zajęć nasi trenerzy przedstawiają najważniejsze kwestie podczas otwarcia obozu oraz przed każdym treningiem, a każdy uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem uczestnictwa.

Zaplanowane treningi grupowe są prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Ze względu na zróżnicowany poziom grupy wspólne treningi odbywają się z uwzględnieniem poziomu zaawansowania uczestników. W czasie wolnym zaplanowaliśmy konsultacje trenerskie, podczas których nasi trenerzy odpowiedzą na pytania uczestników. W ramach odnowy biologicznej Hotel Hoposa Villaconcha oferuję SPA i masaże. Jest również możliwość wypożyczenia namiotów Hipoksyjnych.

Treningi są prowadzone na 3 różnych poziomach zaawansowania (podstawowym, średniozaawanoswanym i zaawansowanym). Staramy się utrzymywać stosunek 8 -10 osób trenujących będących pod opieką jednego z trenerów.

Obóz na Majorce jest świetną okazją do poznania tras zawodów marki Ironman. Ze względu na jego termin możliwe jest wykonywanie wszystkich rodzajów treningów przygotowujących bezpośrednio do startów w zawodach triathlnowych.

Oferta obejmuje:

  • zakwaterowanie w hotelu Hoposa Villaconcha
  • wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja)
  • udział w zaplanowanych treningach grupowych
  • opieka trenerska
  • ubezpieczenie Signal Iduna “Sport +”
  • uczestnictwo w wykładach oraz zajęciach dodatkowych
  • opłata miejscowa
  • transfery lotnisko – hotel – lotnisko


Zawody triathlonowe w okolicy

Niestety, :/ nie mamy jeszcze w bazie zawodów triathlonowych w promieniu 100km od Mallorca