Nocna Łódzka Triada 3/3 2018

Zawody są częścia cyklu: Nocna Łódzka TRIada - triathlony pod dachem

Logo zawodów Nocna Łódzka Triada 3/3 2018
Data10-02-2018 ( pozostało )
AdresZgierz (woj. łódzkie)
DystanseTriathlon pod dachem (10 min / 10 min / 10 min)
Linkhttps://www.facebook.com/events/2466342893591357
OrganizatorCelironman
Widzisz błędną lub niekompletną informację? Zgłoś to klikając tutaj.

Adres Zawodów

Zgierz
(woj. łódzkie)
Stacja Nowa Gdynia, Sosnowa 1

Opis zawodów

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym przedsięwzięciu. Podczas Nocnej Łódzkiej Triady będziecie mogli rywalizować w triathlonie pod dachem. Wydarzenie składa się z trzech etapów nawiązujących do formatu znanego jako eliminator i występującego podczas zawodów Super League Triathlon.

Podczas pierwszego etapu, który odbędzie się 9.12.17 zawodnicy rywalizują w triathlonie o typowej kolejności dyscyplin - pływanie, kolarstwo, bieg. Drugi etap odbędzie się 13.01.2018 i tutaj pojawia się zmiana w kolejności etapów - zawodnicy zaczną od kolarstwa, następnie będą biegać, a pływanie zaliczą jako ostatnie. Trzeci etap odbędzie się 10.02.2018, a zawodnicy najpierw pobiegną, potem popłyną i całość zakończą etapem rowerowym.

W tych zawodach nie ma dystansów. Każdy etap rozgrywany jest przez 10 minut. Czas zmiany to maksymalnie 5 minut i nie jest wliczany do końcowego rezultatu. O zwycięstwie decyduje najdłuższy dystans wszystkich trzech konkurencji oraz suma najlepszych dwóch finalnych wyników z całego cyklu.

O kolejności na koniec cyklu decyduje suma punktów za 3 konkurencje (zajęte miejsca) z dwóch najlepszych wyników spośród 3 edycji, osobno kobiety osobno mężczyźni (mniejsza ilość punktów wygrywa). W przypadku takiej samej liczby punktów decyduje większa ilość wyższych miejsc pomiędzy zainteresowanymi osobami. W przypadku jednakowego wyniku podczas którejkolwiek z konkurencji kolejne miejsca będą zsumowane i podzielone na dwa (dla przykładu 3 i 4 miejsce to 7pkt w przypadku takiego samego wyniku obaj zawodnicy otrzymują 3,5pkt)


Wyniki zawodów

Wyniki Nocna Łódzka Triada 3/3 2018


Link do strony z wynikami: http://time4s.pl/wyniki.html


Zawody triathlonowe w okolicy

Niestety, :/ nie mamy jeszcze w bazie zawodów triathlonowych w promieniu 100km od Zgierz