Tylko do końca listopada obniżona kwota wpisowego na pakiet Triathlon Szczecin 2018, Triathlon Charzykowy 2018 oraz SLT Poznań.

Triathlon Charzykowy Triathlon Szczecin Super League Triathlon Poznań

Logo zawodów Tylko do końca listopada obniżona kwota wpisowego na pakiet Triathlon Szczecin 2018, Triathlon Charzykowy 2018 oraz SLT Poznań.
Autorpawel
KategoriaAktualności
Data dodania16-11-2017, 20:17

Triathlon Szczecin, Triathlon Charzykowy i Super League Triathlon Poznań: koniec listopada - wzrost wysokości opłat startowych za rejestrację!

Przypominamy, że zostały ostatnie 2 tygodnie obowiązywania promocyjnej, najniższej wysokości opłaty rejestracyjnej na Triathlon Szczecin oraz obecnych wysokości opłaty rejestracyjnej na start w Triathlonie Charzykowy i Super League Triathlon Poznań.

Od 1 grudnia będą obowiązywały nowe, wyższe opłaty rejestracyjne na każdą z tych 3 imprez.

Klasyfikacja Tri Tour 2017:

Klasyfikacja Tri Tour 2018

Przedstawiamy aktualną listę laureatów cyklu Tri Tour 2017. W kategoriach wiekowych zostały nominowane najlepsze osoby z danych kategorii, jeśli nie zwyciężyły w klasyfikacji generalnej. W takim przypadku pierwsze miejsce w kategorii wiekowej przypada na osobę drugą (nagrody nie dublują się).

Popularne mity dietetyczne - Nr. 1: Sportowcy powinni uważać z kawą, bo odwadnia

Mit tak często powtarzany, że został już uznany za fakt.

Dotychczasowe badania nie potwierdzają tej tezy. Co więcej, napoje z kofeiną mogą być częścią całkowitego dziennego nawodnienia, nie powodując większego wydalania wody jeśli pite są z umiarem. Dodatkowo badania dowodzą, że kawa może wspomagać regenerację poprzez redukcję utraty elektrolitów w trakcie wysiłku oraz wspomaganie przyswajania węglowodanów.