Jak znaleźć zawody triathlonowe w określonym przedziale czasowym

instrukcja jak szukać zawodów

Logo zawodów Jak znaleźć zawody triathlonowe w określonym przedziale czasowym
Autorlukasz
KategoriaInstrukcje
Data dodania30-11-2017, 17:56

Rok 2017 trwa jeszcze w najlepsze, a w kalendarzu mamy już ponad 150 różnego rodzaju wydarzeń multisportowych na 2018 rok. Do tego niemal codziennie przybywa kilka nowych zawodów na rok 2018. Niby od nadmiaru głowa nie boli, ale ludzki organizm ma swoje limity i niestety we wszystkich dostępnych zawodach nie wystartujemy. Trzeba coś wybrać, a wybór jest z roku na rok coraz trudniejszy. W tym krótkim wpisie pokażemy w jaki sposów można szukać zawodów w określonym przedziale czasowym. Dzięki temu można trochę zawęzić poszukiwania i ułatwić sobie wybór.

Na potrzeby tego wpisu zakładamy, że chcielibyśmy optymalnie wykorzystać wakacje i szukamy zawodów triathlonowych, które odbędą się w Czerwcu i Lipcu 2018 roku. Zaczynamy przechodząc na stroną główną kalendarztriathlonowy.com. Teraz w 3 prostych krokach możesz przefiltrować wszystkie dane na stronie głównej, żeby wyświetlić tylklo zawody w wybranym zakresie czasowym.

Krok 1 -  Na stronie głównej klikamy pole pod nazwą kolumny "Data". Dokładnie tak jak na obrazku poniżej, w pole zaznaczone żółtym kwadratem. Po kliknięciu pojawi się dodatkowe okienko z dwoma kalendarzykami.

 

Krok 2 - Wybór dat. Teraz wystarczy wybrać z kalendarzyków odpowiednie daty. Dla przykładu wybieramy daty od 01.06.2018 do 31.07.2018. Żeby przesuwać miesiące w przód oraz wstecz wykorzystujemy strzałki zaznaczone na zółto. Można też wpisać daty z palca, należy jednak pamiętać, żeby byly one w formacie dd.mm.rrrr.

Krok 3 - Teraz wystarczy kliknąć przycisk "Szukaj". Voila! Na stronie głównej pojawią się tylko zawody w wybranym przez nas terminie czyli od 01.06.2018 do 31.07.2018. Poniżej przedstawiamy zrzut z ekranu pokazujący część wyników. Dla wybranych terminów pojawiło się około 50 zawodów triathlonowych. Warto więc wykorzystać dodatkowe funkcje fitrowania np po lokalizacju lub po kategorii (dystansie).  

Podsumowując, korzystając zaawanowanego filtrowania można w łatwy sposób znaleźć zawody lub inne wydarzenia triathlonowe w wybranym zakresie czasowym. Udanego planowania sezonu!